NEWSY Opole
i opolskie

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, wraz z Wydziałem Ekonomicznym w Opolu, to najczęstszy wybór kandydatów, którzy rozpoczynają studia na uczelniach niepublicznych na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia w roku akademickim 2019/2020. Zapisując się do 29 kwietnia możesz zyskać 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia. Zapisując się do 10 marca możesz zaoszczędzić 700zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu prowadzi nabór na studia podyplomowe. Zapisując się do 31 października możesz zaoszczędzić 250zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia II stopnia z podyplomowymi. Zapisując się do 16 października skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 700zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 16 lipca skorzystasz ze zniżki i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 30 kwietnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 216 zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 8 stycznia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. To już ostatnie dni rekrutacji więc kandydaci nie mają zbyt dużo czasu na zapisy.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 29 kwietnia skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić nawet 1300zł.
Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 10 sierpnia 2016 roku możesz skorzystać z promocji czesnego.
Każda sobota lipca i sierpnia, godzina 9:00, Taras Amfiteatru NCPP. Wstęp wolny.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I stopnia. Rekrutacja już się rozpoczęła, zapisując się do 15 lipca 2016 roku możesz skorzystać z promocji i zaoszczędzić nawet 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja już się rozpoczęła, zapisując się do 31 maja 2016 roku możesz skorzystać z promocji i zaoszczędzić nawet 1000zł.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności