Przegląd kierunków studiów
wyszukiwarki kierunków:
licencjackie I stopnia »
inżynierskie I stopnia »
magisterskie jednolite »
magisterskie II stopnia »
doktoranckie III stopnia » podyplomowe »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Opole

NEWSY Opole
i opolskie

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia. Uczelnia uruchomiła rekrutację zimową, zapisując się do 9 stycznia skorzystasz z promocji i zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 10 sierpnia 2016 roku możesz skorzystać z promocji czesnego.
Każda sobota lipca i sierpnia, godzina 9:00, Taras Amfiteatru NCPP. Wstęp wolny.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I stopnia. Rekrutacja już się rozpoczęła, zapisując się do 15 lipca 2016 roku możesz skorzystać z promocji i zaoszczędzić nawet 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja już się rozpoczęła, zapisując się do 31 maja 2016 roku możesz skorzystać z promocji i zaoszczędzić nawet 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja już się rozpoczęła, zapisując się do 30 kwietnia możesz skorzystać z promocji i zaoszczędzić nawet 1000zł.
Politechnika Opolska wzbogaciła ofertę edukacyjną o dwa nowe kierunki studiów INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki oraz INŻYNIERIA I APARATURA PROCESÓW PRZEMYSŁOWYCH na Wydziale Mechanicznym.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zachęca do udziału w szkoleniach. Uczelnia przewidziała niższe ceny dla studentów, słuchaczy i absolwentów WSB.
Trwa promocja w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Zapisując się do 12 marca 2016 roku na studia I lub II stopnia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Trwa promocja w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Zapisując się do 15 lutego 2016 roku na studia I lub II stopnia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Trwa promocja w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Zapisując się do 9 stycznia 2016 roku na studia I lub II stopnia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu prowadzi rekrutację na studia I i II stopnia. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 700zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 600zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 10 sierpnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 700zł.
W Wyższej Szkole Bankowej w Opolu trwa promocja na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lipca możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu przedłużyła promocję na studia I i II stopnia. Zapisując się do 30 maja zaoszczędzisz aż 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na studia. Zapisując się do 30 kwietnia 2015 roku na kierunki I lub II stopnia zaoszczędzisz 1000zł.
Promocja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Zapisz się do 30 maja a zaoszczędzisz 1000zł.
Lubisz robić zdjęcia? Pochwal się swoją twórczością z innymi, a przy okazji wygraj atrakcyjne nagrody! A może chciałbyś podszkolić swoje umiejętności podczas atrakcyjnych warsztatów i szkoleń? Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Wrocławskiej przygotowało coś specjalnie dla Ciebie!
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet___l__ski_220.jpg

Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura studenci Akademii Morskiej w Gdyni